PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=136271}

Garbi - Super bryka

Herbie: Fully Loaded
5,5 50 016
ocen
5,5 10 1 50016
4,5 6
ocen krytyków
Garbi Super bryka
powrót do forum filmu Garbi - Super bryka

Fil dla marginesu

ocenił(a) film na 1

Jest to film przeznaczony dla bardzo małych dzieci z ograniczonymi horyzontami myśleniowymi. Jak można mówić że film jest dobry. To żenujące . Najgorsza produkcja, w historii światowej kinematografii.
soby które ją wychwalają są chyba bardzo prostackimi jednostkami.
Obejrzujcie : Odyseję Kosmiczną 2001 albo Pancernik Potiomkin !!
Ten film to badziew kina familijnego. Teksty jak i gra aktorów są prymitywne i beznadziejne , dla osób z bardzo niskim poziomem IQ.
Nie rozumiem jak możecie nazywać ten film , dobrym filmem , chyba nie widzieliście lepszych. Już ow wiele mądrzejsze i inteligentniejsze są filmy o Zombich z lat 80 !!!

Jak ktoś może lubić film familijny w którym zakończenie jest wiadome a gra aktorów jak i teksty przeznaczone są dla małoletnich i niezbyt rozumnych młodych odbiorcach , wyvhowanych na np. filmach : Iniemamocni , Rybki z Ferajny czy Gdzie ejst Nemo ?.
Podsumuwójąc :
Gra Aktorów: 2/10
Scenariusz:1/10
Efekty Specjalne: -1/10
Werdykt:0/10 !!!!
Sceny przedstawione w tym filmie jak np. dwie osoby lecące na szybę czy samochód mrugający oczkiem do innego samochodu są niezbyt inteligentne i mogą rozbawić co anjwyżej 5 letnie dzieci z wadogłowiem.
Fil oglądałem na kompie i po obejrzniu od razu usunąłem z Dsyku i zmarnowałem swój cenny czas a mogłem iść podlać kwiaty czy wyjść z psem.
Denerwujące jest przedstawienbei głównej postaci tak wyideliaowanej i złych jakoo niedobrych be !
JEST TO KOLEJNA DURNA ŁATWA I NIEZMUSZAJĄCA DO UŻYCIA SZARYCH KOMÓREK PRODUKCJA KLASY C !!!
Teksty użyte w tym filmie w czasie rozmowy bohaterów są bardzo mało inteligentne i bez przesłania , nic z nich nie wynika !!!
Ten film to totalny gniot !!!!
Zamiast użyć w filmie tekstów z e słównika ortografii używa się podwórkowych sformułowań co obniża jeszcze bardziej klasę filmu. Teksty którymi posługują się aktorzy są tekastami używanymi przez margines społeczny w patologicznych rodzinach typu: jarzysz , ej koleś , itp.
Nie będe już nic pisał bo ten film jest po prostu obiektem śmiechu ( z filmu w sensie debilizmu ) !!!
Nie zobaczymy tu scen trwających powyżej 1 min, ponieważ prymitywy do których skierowana jest ta produkcja nie wytrzymają przed ekranem dłużej bo to dla nich za n8udne i wymagają tylkoa kcji typu RAmob 99.
Nie zobaczymy inteligentnych rozmów trwających dłużej niż 5 min. i uczących posługiwania się inteligentnie językitm tylko rozmowy trwające 1 min. tego tyup:
Ej koleś !
Czego
Super
Joł
Siara
Oł Baby !
Nie zobaczymy tu:
Dzień Dobry
Jaki ammy dziś dzień ?
Wiuęc tekst rozmów charakterysytczny dla społeczneśtwa polskiego marginesu.
Obniża to wartość języka.
Potem młodzież używa takich tekstów a film zamiast je oduczać to jeszcze to potęguje.
Film powinien być wyświetlany na najgorszych osiedlach dla debili!
WERDYKT JEDNOZNACZNY : TO NIE JES SZTUKA KINEMATOGRAFII TO PRODUKCJA KLASY Z

Zandarm

Dobre podsumowanie, popieram kolegę w całości ...

ocenił(a) film na 1
Zandarm

ja również popieram ;)

bo ten film jest naprawdę żenujący :/

Zandarm

Nic nie zmusiloby mnie do obejrzenia tego filmu, aczkolwiek czego sie spodziewałeś, chyba już po tytule można było domyślić się do jakiego gatunku się zalicza, po co sie bez sensu denerwować. Poza tym widziałeś może "Sport przyszłości" ?? to jest dopiero koszmar- wątpie żeby "Garbi..." miał w ogóle jakieś szanse w rywalizacji o statuetkę za największe zażenowanie widza. Nie wiem kim jesteś i jakie są Twoje gusta ale przy "Sporcie przyszłości" opadłaby Ci szczęka:)..

ocenił(a) film na 10
powaga_blazna

odrazu po tytule i okładce nastawilam sie ze bedie to film dladzieci, i jak na film dla dzieci to jest dobry, dla dorosłych? raczej nie polecam z tym nastawieniem oglądać tego filmu bo wtedy rzeczywiście będzie porażka, ps. czy ktos "normalny" uzna ten film za wartosciowy? ja odpowiemtak : czy ktos 'normalny' po przeczytaniu tego tytułu "Garbi super bryka"spodziewaby się oglądnąć jakiś błyskotliwy film z filozoficznymi przemyśleniami? :P hehe, to byłaby dopiero porażka człowieka haha :D :P

ocenił(a) film na 6
Zandarm

to jest film w sam raz dla ciebie sadzac po tym jak piszesz, bo tylu bledow jeszcze nie widzialem :), a film mial byc prosty zeby dotarl do najmlodszych widzow

ocenił(a) film na 1
Shadow_5

tak jest prosty aby dotarł do małych widzó , ale można było zrobić trochę bardziej inteligentny film a nie ogłupiać dzieci humorem dla debili i glupimi scenami.
Dzieci mogą obejrzeć coś bardziej inteligentnego: np. Krecik , lub bajki czeskie i niemieckie.
A nie kino dla marginesu i robiące z dzieci debili

Zandarm

Założe sie że scenarzysta tego filmu ma wodogłowie.

CcEan

"Zamiast użyć w filmie tekstów z e słównika ortografii (...)" - heheh, no wiesz ze słownika poprawnej polszczyzny to rozumiem, ale ortografii? Gdy się mówi nie bardzo słychać czy coś jest przez 'u' czy 'ó' :) Chyba że w filmie padały zwroty typu 'nie rozumię', 'chcem' itd. Filmu nie widziałam ale sądząc po trailerze nie zamierzam oglądać.

ocenił(a) film na 5
May_morning

Wlasnie obejrzalam ten film i musze przyznac ci rację Żandarm.Film jest tak beznadziejnyze szkoda gadac.Nie polecam nikomu o zdrowych zmysłach!!!

Zandarm

Ja za chwilę bedę go oglądać... ja mam 13 ty na pewno wiecej ale powiem ci, że ja nie robię tylu błędów ortograficznych co ty ;-)) i nie pisze się "dzieci z WADOgłowiem" tylko z WODOgłowiem... ale pomińmy ten fakt ;-))

karola_b

nie obrażać mi dzieci z wodogłowiem !

taka konkluzja na koniec, a garbi oleje:)

ocenił(a) film na 10
Zandarm

nie obrazajcie nikogo ;/ dzieci z wodoglowiem tez potrzebuja szacunku jakbyscie wy mieli to jak byscie sie czuli jakby sie z was smiano?

pomyslcie potem napiszcie..

ja do filmu nie mam ossobiscie mi sie podoba.. :)

smieszny i ogolnie nie mam zadnych zastrzezen..

Zandarm

ja osobiście na tym filmie spałam bo był tak nudny że...no nie ma czegos gorszego. Na początku było ok, potem źle, potem znowu wszystko ok i tak w koło a i tak wiadomo było jak sie film skonczy więc naprawde - porażka. Nudne i tyle - nie polecam.

Zandarm

Och Żandarm...
Tyle razy cię wszyscy prosili: nie wypowiadaj się o filmach które ci się nie podobają!!! Bo jak już coś palniesz to jest o wiele gorzej niż wszyscy inni krytykujący razem wzięci... :/ Mnie namówiła moja młodsz soistra żebym poszła z nią na ten film i muszę przyznać że mi się bardzo podobał :) Teksty były śmieszne sądąc po tym że na sali było mało widzów (mieszkam w małym miasteczku) a i tak było słychać tak jakby było conajmniej 3/4 sali.
Poza tym to co ty chcesz od dzieci z wodogłowiem? One by tego nie zrozumiały (ty też nie). Gdyby wszystko miało mieć przesłanie to było by troszkę jakby nudno... Czy ty byś chciał żeby w filmach mówili językiem jaki rozumieją tylko profesorowie wyższych uczelni polonistycznych, czy filologicznych?? Przeczię byś tego nie zrozumiał!!!! Dziwię się że jeszcze rozumiesz to co mówią w tych filmach...
Ostatni raz proszę Żandarm abyś skończył krytykować filmy które ci się nie podobają! Oglądaj co chcesz, nie zabronię ci, bo kim ja jestem? Ale mogę cie zmusić do obrażania tych ludzi którym się to podoba. Nie podobało się? Napisz: nie podobł mi się ten film, bo mam za małą tolerancję (ewentualnie: bo był kiepski scenariusz). Podobało ci się?
Film był niesamowity. Tyle każdemu wystarczy. Więc pamiętaj: ostatnie ostrzeżnie to jest a jak nie to możesz pożaować
Pozdro!
P.S. Film mi się bardzo podobał, był pełen humoru, ździebko miłości i ogólnie ok!!

Christinka

Nie rozumiem Was film jest bardzo fajny :) i nikt normalny nie szuka w nim jakiś przesłań. Żandarm po co komentujesz to skoro Ci się nie podoba? Właśnie tym potwierdzasz swój niski poziom intelektualny. Ten film zrobiono z myślą o dzieciach nie o profesorach z wyższych uczelni ! Gdybyś dziecku puścił film z niezrozumiałym dla niego słownictwem napewno by mu się nie spodobał. Chyba że byłoby to dziecko-geniusz który w wieku 6 lat zna się na polityce technice itd. Kóre już potrafi naprawić komputer czy inną mechaniczną rzecz. Takich dzieci nie ma, więc takich filmów nie robią. A następnym razem zanim się wypowiesz pomyśl czy to ma sens ? Albo może Ty się wpowiadasz tylko dlatego żeby wnerwić ludzi albo usłyszeć poparcie. Takie zachowanie świadczą problemy w domu albo twoje problemy z głową. Może jesteś samotny ? Rozumiem psychole potrzebują wsparcia więc w taki sposób tego szukasz..Ci którzy Cię poparli co do tego filmu nie są lepsi. To samo. Żandarm jeżeli masz ze sobą problemy to i ja Cię wesprze ponieważ nie mogę obojętnie prześc koło ludzkiego nieszczęścia. Wszyscy mi mówią że mam za dobre serce. Proszę Cię pamitaj na przyszłość jeżeli zoabzcysz film który Ci się nie spodoba nie musisz pisać na jego temat wypracowań ale tylko krótke "Beznadziejny film, nie polecam" to by w zupełności starczyło, wierz mi. Jeżeli chociaż trochę masz w sobie uczuć to oszczędź innym wkurzania się poprzeczytaniu tego Twojego wypracowania.
PS Jeżeli ktośnie widział tego filmu polecam można się przy nim zrelaksować i pośmiać. I nie słuchajcie wypowiedzi ludzi bez uczuć !

ocenił(a) film na 7
Zandarm

Od razu widać że nie wiesz dla kogo ten film jest przeznaczony..
powinny go oglądać dzieciaki w sumie bo dla takowych ten film jest przeznaczony ..ja bym nie puścił 5 letniemu bratu requiem dla snu na przykład za chiny ludowe ..amen

jako familijny może być..
jako film dla tych starszych to faktycznie kaszanka
czyli punkt widzenia jak zwykle zależy od punktu siedzenia
pozdrawiam

Zandarm

Fajny film dla dzieci i dla tych co chcą się poczuć jak dzieci. Nie jest to arcydzieło ale nie podzielam opinii tych co uważają, że to film dla debili albo coś. Myślę, że debilem jest ten co ocenia ten film pod takimi względami jak ocenia się np. "Lot nad kukułczym gniazdem". Jest to film przedewszystkim dla młodych. Nie zawiera może jakiegoś głębszego przesłania ale nie musi.

ocenił(a) film na 10
Zandarm

Jak czytałem twoją recenzje to nie wiedziałem czy się śmiać czy rozpaczać ze taki człowiek chodzi na tym świecie. A ty w ogóle wiesz co piszesz, czy może po prostu zapomniałeś wziąśc tabletek i jakoś ci się tak maznęło. Po prostu żenada, no ale czego można się spodziewać od takiego człowieka, a jeszcze jedno ciesz się ze ty nie masz wodogłowia, bo nie wiesz co to znaczy, hmm, a może masz i dlatego takie głupoty piszesz

Zandarm

To rozumiem, to mi się podoba! Porządnie skonstruowana wypowiedź!
P.s. ja też mam uraz do kategorii "Familijny"

Zandarm

noo, wszystko spoko, tylko wez zmien w pierwszym zdaniu horyzonty mesleniowe na myslowe, ok?? ;] filmu nie ogladalem, mam go na dysku, ale po tej Twojej opinii kasuje go od razu ;] dzieks, ziom pozdro

użytkownik usunięty
Zandarm

Cholera wiedziałam! Moja kumpela robi dziś imprezke z okazji jej 14 urodzin. Wypożyczyła właśnie ten film. Ja starałam się jej to odradzić ale niee...
Musiała go wypożyczyć. Na szczęście mamy jeszcze w zanadrzu "Oszukać przeznaczenie" :P

użytkownik usunięty
Zandarm

Do Autora Topicu:

Mi sie film podobał. A wiecie dlaczego? Bo film ma bawić. Co z tego, że Pancernik Potiomkin to przedstawiciel ambitnego kina. Ja na nim zasypiam. Z kolei Odyseja Kosmiczna, tez bardzo mi się podobała. Wszystko zależy od gustu.

PS. Nie jest w dobrym tonie nabijać się z dzeci z wodogłowiem.

PS2. piszesz, że straciłeś czas na oglądaniu filmu? A jakoś miałeś czas napisać te wypocine. Dziwne...

i tu się zgadzam film jest super,wiem że co nie którym może sę film nie spodobać,bo każdy ma swój gust.żandarm co ma do tego jakieś sadzenie kwiatków w ogrodzie!!!!!!!!
chłopie czy ktoś ci kazał oglądać ten film?! :/
żałosne...

Zandarm

no zadnych rewelacyjnych przezyc to ten film nie dostarcza................... taki juz los filmow familijnych...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones