PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=136271}

Garbi - Super bryka

Herbie: Fully Loaded
5,5 50 014
ocen
5,5 10 1 50014
4,5 6
ocen krytyków
Garbi Super bryka
powrót do forum filmu Garbi - Super bryka

Film bez sensu, nawet dzieci poczują zażenowanie, kiedy zobaczą jak tytułowy garbus teleportuje się pod koniec wyścigu na pierwsze miejsce... lol.

ocenił(a) film na 2
jack19

film dla dzieci, gdyby nie ta Lindsay Lohan to moze by byl w miare dobry dla dzieciakow ale tak to badziewie totalne

ocenił(a) film na 6
Malack

Ale w tym "filmie" (umownie tak to nazwijmy), chodzi tylko i wyłącznie o to, żeby była Lindsay. W przeciwnym wypadku nie mam pojęcia, czy chociaż połowa z tych osób, które to obejrzały w ogóle by się na to zdecydowała.

ocenił(a) film na 1
prowokacja5

Szczerze mówiąc to obejrzałem chyba 20 minut tego filmu i wyłączyłem telewizor wolałem patrzeć się na czarny ekran niż na ten film badziew i tyle żaden aktor tego filmu by nie poprawił każda minuta jest czasem straconym na tym filmie

ocenił(a) film na 7
jack19

Masz racje film jest DNEM, a z tą teleportacją to przegieli!

ocenił(a) film na 3
jack19

no dokładnie

ocenił(a) film na 2
LadyMiyuko

Zgadzam się, totalna porażka i jeszcze przez to, że moja siostra się uparła, nie mogłam pooglądać o wiele lepszej rzeczy, jaką było Porsche Supercup... Nie powinni robić takich filmów.;/

ocenił(a) film na 10
jack19

ten film ogląda się tylko z jednego powodu - dla wspaniałego kultowego Volkswagena Garbusa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones